Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Kokiais kriterijais vertinate PTC sponsorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Jonas11

Jonas11

Parašyta 09 birželio 2009 - 02:56

Įdomi būtų narių narių nuomonė. Dizainas, kiek yra narių, kiek išmokėta, kiek laiko gyvuoja, ką reklamuoja, koks tarifas už reklamos peržiūrą, kiek reklamų per dieną. Aš teigiamai vertinu: paspaudimų skaičius ne mažiau 4, tarifas už paspaudimą: 0,005 - 0,01 bendras "standarto" pelnas už paspaudimus ne mažiau 0,03 ne daugiau kaip 1 ads "savireklamos" forumas vartotojų ne mažiau 18 000 ne daugiau 1 ads kitų bux reklamos
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 10 birželio 2009 - 01:41

Jonai, labai protingai mąstai ;) Beveik neturiu priekaištų prie tavųjų kriterijų, nes vadovaujuosiu labai panašiais, tik Aš dar visada atsižvelgių į tai, kokias buxas turi apsaugas nuo kenkėjų. Jei adminas nuo pat buxo atidarymo yra įdiegęs patikimas apsaugos sistemas ( DDoS protection, McAfee secure, Commodo secure ir pnš ), kurios kainuoja ištiesų nemažus pinigus, galima numanyti, kad adminas pasiruošęs rimtai dirbti. Nemanau, kad apsimokėtų pirkti apsaugas kainuojančias kelis tukstančius dolerių ir uždaryti buxą po kelių sąvaičių :) Aišku, būna ir išimčių, gali ir labai gerai ir patikimai atrodantis buxas užsidaryt nei iš šio nei iš to :)Taippat šiektiek atsižvelgiu ir į buxo išvaizdą. Rimta firma neturi pamiršti pasirūpinti patraukliu dizainu ir pnš, o tokie buxai kurių logotipas padarytas su Paint shop programa :laugh:, o dizaino spalvos, struktūra ir kiti dalykai padaryti atmestinai taip pat verčia manyti jog adminas žiūri į viską nerimtai. :) Svarbu, niekada nereikia pulti į buxą stačia galva. Visada prieš dirbdamas išnaršau nemažai užsienio forumų ir įvertinu šimtų kitų pasaulio žmonių nuomones apie buxą ir tik tada kažką galvoju :)
  • 0

#3 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 birželio 2009 - 01:42

Tu mano nuomone vertini labai gerai. Svarbu yra forumas, ismokejimu irodymai, minimum 3 centai per diena kai minimali ismoka 2$. ;) Man siaip dar rupi admino nuomone apie ptc.
  • 0

#4 mayaM

mayaM

Parašyta 10 birželio 2009 - 01:41

man nelabai sekasi atsirinkti kur geri, kur ne. Beveik visi buxai kuriuos pats atrandu ir vienas dirbu tampa scammais :) geriau palieku šį darbą šio portalo adminui ;)
  • 0

#5 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 birželio 2009 - 01:11

"Svarbu, niekada nereikia pulti į buxą stačia galva. Visada prieš dirbdamas išnaršau nemažai užsienio forumų ir įvertinu šimtų kitų pasaulio žmonių nuomones apie buxą ir tik tada kažką galvoju." Būtent taip ir aš daryčiau,jeigu suprasčiau anglų kalbą. Dabar belieka pasitikėti Justinu. Jis tuo ir užsiima: ieško naujų PTC sponsorių ir juos įvertina.
  • 0

#6 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 21 birželio 2009 - 04:08

As anglu kalba suprantu bet uzsienio forumu nezinau. Nelabai zinau kur man klaust zmoniu nuobones apie buxa kaip tiktai cia.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas